Ürün Kategorileri

Kurumsal

 

RONAS  GROUP ;

 

Türkiye'de LPG ve CNG sektöründe faaliyet gösteren firmamız;

15 yıllık bilgi ve deneyimi ile birlikte, Türkiyede ki faaliyetlerinin yanı sıra, 2008 yılında Irak da Ronas Group olarak LPG sektöründe faaliyete başlamıştır. Savaştan yeni çıkmış olan Irak daki yeniden yapılanma sürecinde piyasalardaki ihtiyaçları karşılamak ve iş hacmini arttırmak için yeni sektörlerde de yatırımlar yapmış, Gas Satış ve Dağıtım istasyonları kurmuştur.

 

 Iyi bir trend yakalayan firmamız, bölgede faaliyet gösteren büyük firmalar ile işbirliği yaparak bu firmalarla ortak yatırımlar ve teknik destekler vermeye başlamıştır. Bölgenin ihtiyacı olan yeni sektörlere de girmeyi hedefleyen firmamız, Çevre ve Zemin etütleri, Havakirliliği ölçü ve kontrol faaliyetlerinde bulunacaktır, firmamız, bölge de karlılığını arttırıcı faaliyetler de bulunmayı hedeflemektedir.

 

            Her zaman teknolojiyi kullanarak ve daha bilinçli, modern ve çevreci anahtar teslimi fabrika ve üretim tesisleri kurmak hedeflerimizdir. LPG ve CNG gaz istasyonları, Madeni Yağ Üretim Tesisi, Enerji Sistemleri ve Petrol Ürünleri Üretim tesisleri, ana iş kollarıdır.

 

LPG-CNG Sistemleri yanı sıra; Endüstriyel Ürünler, Oto Akü, Oto Yedek Parçaları, Endüstriyel Hortum ve Boru, İmalat ve İnşaat Çelikleri ile her türlü malzeme ihtiyaçlarının ithalat ve ihracatını yapar.

 

% 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, bir dünya markası olma hedefinde çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

Saygılarımızla

 

Genel Müdür